• slideshow_30.jpg
  • slideshow_20.jpg

social facebook box blue Twitter Logo

kurz logo

Pripravujeme

 

  • 24.1.2019  "Deň otvorených dverí" od 9.30 hod do 17.30 hod. na Sklenárovej 7
  • 3. - 8.2.2019 Lyžiarsky kurz študentov
  • 15.3.2019 Prijímacie talentové skúšky
  • Účasť školy na projekte BSK "Dunajske ostrovy"
  • Účasť študentov na realizácii pripravovaného muzikálu v divadle Nová scéna

 

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - TVORBA A KONŠTRUKCIA SCÉNYVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

Percentá pre školu

percenta-pre-skolu

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 22 hostí 

Štatistika

Počet zobrazení obsahu : 527670

vos new

Ekotopfilm - Envirofilm 2018 PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 03 Máj 2018 15:21

 

Ekotopfilm 2018 2Študenti našej školy sa každoročne aktívne zapájajú do podujatí festivalu dokumentárnych filmov Ekotopfilm – Envirofilm. Aj tento rok boli stálymi návštevníkmi predstavení, prednášok, workshopov a diskusií v kinách Tatra a Mladosť. Okrem získania poznatkov o súčasných problémoch a stave životného prostredia na Slovensku je prináša im festival aj poznatky blízke ich budúcej profesii, mnohí z absolventov našej školy sa realizujú ako úspešní tvorcovia dokumentárnych filmov. Snáď len pre zaujímavosť aj zdokumentovanie priebehu samotného festivalu je už štyri roky v rukách absolventa našej školy – Samuela Hindyho. 

 

 
Otvorenie výstavy k 100. výročiu vzniku ČSR PDF Tlačiť E-mail
Sobota, 28 Apríl 2018 17:13

100 rokov CSR 5Na otvorení Česko-slovenskej / Slovensko-českej výstavy venovanej 100. výročiu vzniku spoločnej Česko-slovenskej republiky na Bratislavskom hrade sa zúčastnili aj študenti našej školy. Oblečení v replikách dobových kostýmov, ktoré do autentickej historickej podoby dopĺňali účesy a líčenie boli „živými“ exponátmi vernisáže, podporou spomienok na dobu, kedy na troskách Rakúsko-Uhorskej monarchie a vojnou drancovanej krajiny vznikol prvý spoločný štát Čechov a Slovákov. 

Viac fotografií nájdete v našej fotogalérii.

 
Prvý jarný výlet na bicykloch PDF Tlačiť E-mail
Sobota, 28 Apríl 2018 17:08

jarny vylet na bicykloch 1Naše štúdium nie je len sedenie nad knihami alebo so štetcom v ruke. Jarné slnko nás v sobotu 28. apríla vytiahlo na príjemný výlet. Absolvovali sme 48 kilometrov na bicykloch. Trasa nás viedla od školy, cez Dunajskú hrádzu, Lužné lesy až do Hamuliakova a naspäť. Už dnes sa tešíme na ďalšiu podobnú akciu. 

 
Deň narcisov 2018 PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 13 Apríl 2018 19:40

Den narcisov 2018Neodmysliteľnou súčasťou akcií, do ktorých sa každoročne zapája naša škola, je finančná zbierka „Deň narcisov“. Rovnako pravidelne je jedným zo stanovíšť študentov našej školy budova Bratislavského samosprávneho kraja. Do našej galérie sme preto zaradili aj niekoľko fotografií našich študentov – aktívnych účastníkov „Dňa narcisov“ so štedrými prispievateľmi z tejto inštitúcie.

 

 
Módna línia mladých 2018 PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 13 Apríl 2018 18:39

MLM 213. apríla tohto roku v 13. ročníku  celoštátnej súťaže s medzinárodnou účasťou  „Módna línia mladých 2018“ predstavilo to najlepšie zo svojej tvorby 21 škôl zo Slovenska, Čiech a Ukrajiny  prostredníctvom 650 súťažných modelov. Odborná porota tejto súťaže je vždy tradične veľmi prísna ale treba povedať, že aj objektívne posúdi každý detail predstavovanej kolekcie, aby čo najlepšie pripravila mladých autorov na neľahké pôsobenie na poli odevného dizajnu. Preto nás nesmierne teší, že ako jediná z troch zúčastnených bratislavských škôl sme si odniesli cenu. Kolekcia našich študentov "Prechádzka" získala 1. miesto v kategórii scénická a historická odevná tvorba.

Viac fotografií nájdete v našej fotogalérii.

MLM 2018 diplom

 
Ocenenie pri príležitosti Dňa učiteľov PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 09 Apríl 2018 16:50

Cena p Sothova1Pri príležitosti nedávneho Dňa učiteľov ocenil v piatok 6. apríla 2018 svojich pedagógov aj Bratislavský samosprávny kraj. Ocenenie z rúk predsedu Bratislavského samosprávneho kraja Juraja Drobu si prevzala dvadsiatka učiteľov z gymnázií a stredných škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti kraja. Medzi ocenenými bola aj učiteľka a výchovná poradkyňa našej školy PhDr. Eva Šothová. Srdečne blahoželáme.

Viac fotografií nájdete v našej fotogalérii.

Viac fotografií nájdete aj vo fotogalérii BSK.

 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 4 z 28