Ružinovská televízia vysiela v štúdiách výtvarne navrhnutých našou školou PDF Tlačiť E-mail
Streda, 02 September 2015 22:15

tvr arena2. 9.2015 začalo na všetkých školách vyučovanie v školskom roku 2015/2016. Pre našu školu a Televíziu Ružinov však predstavoval tento dátum aj ďalší medzník. Práve v tento deň zahájila Televízia Ružinov vysielanie relácie Ružinovská aréna z nového štúdia, ktoré navrhli a zrealizovali žiaci našej školy pod pedagogickým vedením akad. mal. Igora Strinku. Televízia Ružinov vo svojej vysielacej štruktúre od septembra 2015 využíva aj ďalšie tri štúdia v nových vizuáloch, ktoré navrhli a realizovali naši žiaci. Jedná sa o Ružinovské správy, TV Šport a publicistickú reláciu Debata. Ako prišlo k slávnostnému zahájeniu vysielania z nového štúdia relácie Ružinovská aréna si môžete pozrieť tu.