• slideshow_30.jpg

• 24.1.2019  "Deň otvorených dverí" od 9.30 hod do 17.30 hod. na Sklenárovej 7
  • 3. - 8.2.2019 Lyžiarsky kurz študentov
  • 15.3.2019 Prijímacie talentové skúšky
  • Účasť školy na projekte BSK "Dunajske ostrovy"
  • Účasť študentov na realizácii pripravovaného muzikálu v divadle Nová scéna

vos new

Koncert Adama Ďuricu na našej škole? PDF Tlačiť E-mail
Sobota, 02 Jún 2018 06:28

sutaz duricaPri príležitosti konca školského roka pripravil Bratislavský samosprávny kraj súťaž pre študentov stredných škôl o koncert Adama Ďuricu. Do súťaže sa môže zapojiť ktorýkoľvek študent, skupina študentov, alebo celá škola. Podmienkou je natočiť video na tému odprezentujete seba a svoju školu. Video je potrebné zavesiť do 10.6.2018 na durica.strednapremna.sk.
Hlasovanie bude prebiehať na Facebook stránke Stredna pre mna:  https://www.facebook.com/strednapremna/  od 11.6 do 16.6.2018. Video s najväčším počtom "LIKE-ov" zvíťazí. Víťaz bude vyhlásený 18.6.2018.

Súkromný koncert Adama Ďuricu sa skutoční 21.6.2018 na pôde školy, ktorá sa stane výhercom.

Všetky podrobné informácie, podmienky súťaže (štatút súťaže) ako aj všetky pokyny nájdete na: durica.strednapremna.sk