• slideshow_20.jpg

• 24.1.2019  "Deň otvorených dverí" od 9.30 hod do 17.30 hod. na Sklenárovej 7
  • 3. - 8.2.2019 Lyžiarsky kurz študentov
  • 15.3.2019 Prijímacie talentové skúšky
  • Účasť školy na projekte BSK "Dunajske ostrovy"
  • Účasť študentov na realizácii pripravovaného muzikálu v divadle Nová scéna

vos new

BSK TECH DAY PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 01 Jún 2018 16:05

BSK TECH DAY1. júna tohto roku, zriaďovateľ školy, Bratislavský samosprávny kraj, usporiadal pre študentov svojich škôl najväčšie herno-technologické podujatie na Slovensku „BSK TECH DAY" v Rafinery Gallery v Bratislave. Nevšednú atmosféru podujatia si užilo 70 našich študentov. Niektorí aj ako dobrovoľníci – fotografi, či kameramani. Medzi účinkujúcimi sme stretli tiež s viacerými absolventmi našej školy, ktorí aj keď študujú na vysokých školách, a to nielen na Slovensku, ale aj v Čechách v Anglicku, prišli ukázať čo dokážu.