• slideshow_20.jpg
  • slideshow_30.jpg

• 17. - 30.9.2018 výstavu prác žiakov SUŠ SV v Galérii SRO na Mýtnej. ul. v Bratislave
  • 17. - 21. 9. 2018 výmenný pobyt našich študentov do Prahy
  • 28.9.2018 stage, ozvučenie a osvetlenie akcie "Deň župných škôl v Avione 2018"
  • 28.9.2018 účasťˇna "Dni župných škôl v Avione"
  • 1.10.2018 vernisáž X. ročníka celoslovenskej súťaže s medzinárodnou účasťou "Slovensko, krajina v srdci Európy 2018" v Dvorane MK SR, Nám. SNP 33, Bratislava
  • 1.10. - 14.10.2018 výstavu víťazných prác

talentovky

Školský preukaz - ISIC/EURO PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 22 Jún 2018 18:35

isicVážení rodičia,
v súvislosti s prijatím Vášho dieťaťa na našu školu nám dovoľte osloviť Vás z dôvodu prípravy a vyhotovenia školského preukazu žiaka pre školský rok 2018/2019.
Naša škola vydáva žiakom čipové Preukazy žiaka ISIC/EURO<26. Preukaz je predovšetkým identifikačným dokladom o tom, že Vaše dieťa je študentom našej školy a môže ho využívať:

1. v internom prostredí školy na dochádzkový a prístupový (systémy a využitie preukazov na škole sa môžu postupne dopĺňať), a súčasne
  2. v externom prostredí školy
  • na viac ako 150.000 zliav v rámci Slovenska a v zahraničí určených pre držiteľov medzinárodných preukazov ISIC a EURO<26 (databázu zliav nájdete na www.studentskypreukaz.sk)
  • ako čipovú kartu na MHD, SAD a v Železničnej spoločnosti Slovensko na žiacke cestovné počas školského roka a prázdnin, viac informácií na www.preukazziaka.sk.

Aby Vaše dieťa mohlo výhody preukazu ISIC/EURO<26 využívať čo najskôr a mohlo vstupovať do školskej budovy, je potrebné, aby ste najneskôr do piatku 13. 7. 2018 v čase úradných hodín:

• prišli do školy vyplniť žiadosť o vystavenie preukazu (je potrebné podpísať obe strany),
  • priniesli 1 fotografiu žiaka (rozmer 28x34 mm), ktorá bude umiestnená na preukaz,
  • zároveň priniesli 20,- EUR; táto suma zahŕňa poplatok za licenciu ISIC/EURO<26 a poplatok za výrobu čipového preukazu a za jeho použitie u dopravcov na školský rok 2018/2019.

O všetkých výhodách a možnostiach použitia Preukazu ISIC/EURO<26 sa môžete informovať na stránke „Stredoškolský preukaz ISIC/EURO<26 – preukaz pre Vaše dieťa“.