• slideshow_30.jpg

• 24.1.2019  "Deň otvorených dverí" od 9.30 hod do 17.30 hod. na Sklenárovej 7
  • 3. - 8.2.2019 Lyžiarsky kurz študentov
  • 15.3.2019 Prijímacie talentové skúšky
  • Účasť školy na projekte BSK "Dunajske ostrovy"
  • Účasť študentov na realizácii pripravovaného muzikálu v divadle Nová scéna

vos new

Projekt PRIENIKY pokračuje PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 24 September 2018 00:00

vymenny pobyt praha 2018 1V rámci projektu „Prieniky“, ktorý realizuje naša škola s podporou UNESCO v spolupráci s pražskou družobnou školou, navštívili naši študenti v týždni od 17. septembra 2018 Prahu. Bolo to už posledné projektové stretnutie, po Viedni, Budapešti a Spiši, kde študenti získavali podklady pre projektový výstup – kalendár dokumentujúci pamiatky UNESCO, ktoré súvisia s vládou najmocnejšej európskej panovníckej dynastie Habsburgovcov.

Viac fotografií nájdete v našej fotogalérii.