• slideshow_20.jpg
  • slideshow_30.jpg

• 17. - 30.9.2018 výstavu prác žiakov SUŠ SV v Galérii SRO na Mýtnej. ul. v Bratislave
  • 17. - 21. 9. 2018 výmenný pobyt našich študentov do Prahy
  • 28.9.2018 stage, ozvučenie a osvetlenie akcie "Deň župných škôl v Avione 2018"
  • 28.9.2018 účasťˇna "Dni župných škôl v Avione"
  • 1.10.2018 vernisáž X. ročníka celoslovenskej súťaže s medzinárodnou účasťou "Slovensko, krajina v srdci Európy 2018" v Dvorane MK SR, Nám. SNP 33, Bratislava
  • 1.10. - 14.10.2018 výstavu víťazných prác

talentovky

Deň župných škôl v AVIONE PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 28 September 2018 00:00

den zupnych skol avion september 2018 2Prezentácia stredných škôl Bratislavského kraja „Deň župných škôl v AVIONE“ sa konal tento rok vo veľkom štýle vo vnútorných aj vonkajších priestoroch obchodného centra už 28. septembra 2018. Naša škola opätovne zabezpečovala stage a ozvučenie akcie. Ako vždy sme sa prezentovali tiež scénickou show – Fashion-art – kde sme tento rok okrem dokonalých kostýmov, masiek a animovanej scény ukázali, že pripravujeme aj šikovných moderátorov, ktorí už dnes dokážu osloviť a zaujať publikum.

Viac fotografií nájdete v našej fotogalérii.