• slideshow_30.jpg
  • slideshow_20.jpg

Druhé kolo talentových prijímacích skúšok

druhe kolo

• 24.1.2019  "Deň otvorených dverí" od 9.30 hod do 17.30 hod. na Sklenárovej 7
  • 3. - 8.2.2019 Lyžiarsky kurz študentov
  • 15.3.2019 Prijímacie talentové skúšky
  • Účasť školy na projekte BSK "Dunajske ostrovy"
  • Účasť študentov na realizácii pripravovaného muzikálu v divadle Nová scéna

Deň župných škôl v AVIONE PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 28 September 2018 00:00

den zupnych skol avion september 2018 2Prezentácia stredných škôl Bratislavského kraja „Deň župných škôl v AVIONE“ sa konal tento rok vo veľkom štýle vo vnútorných aj vonkajších priestoroch obchodného centra už 28. septembra 2018. Naša škola opätovne zabezpečovala stage a ozvučenie akcie. Ako vždy sme sa prezentovali tiež scénickou show – Fashion-art – kde sme tento rok okrem dokonalých kostýmov, masiek a animovanej scény ukázali, že pripravujeme aj šikovných moderátorov, ktorí už dnes dokážu osloviť a zaujať publikum.

Viac fotografií nájdete v našej fotogalérii.