• slideshow_30.jpg

• 24.1.2019  "Deň otvorených dverí" od 9.30 hod do 17.30 hod. na Sklenárovej 7
  • 3. - 8.2.2019 Lyžiarsky kurz študentov
  • 15.3.2019 Prijímacie talentové skúšky
  • Účasť školy na projekte BSK "Dunajske ostrovy"
  • Účasť študentov na realizácii pripravovaného muzikálu v divadle Nová scéna

vos new

10. ročník súťaže Slovensko, krajina v srdci Európy PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 08 November 2018 20:05

skvse 2018 8Prvého októbra sa konala vernisáž celoslovenskej výtvarnej súťaže s medzinárodnou účasťou „Slovensko, krajina v srdci Európy“. Súťaž, ktorú už desať rokov organizuje naša škola, bola venovaná 25. výročiu vzniku Slovenskej republiky s mottom: „V dobrom aj zlom budeš moja, rany tie sa s tebou zhoja, keď je slnko, keď je zima, ty si moja domovina...“. Aj tento rok deti a mladí ľudia svojimi prácami ukázali, že sa v nich skrýva obrovský tvorivý potenciál a tiež, že im nie je ľahostajný osud našej krajiny. Záštitu nad výstavou prevzal predseda vlády Slovenskej republiky pán Peter Pellegrini, ktorý si ju, spolu s ministerkou kultúry pani Ľubicou Laššákovou, pri návšteve Ministerstva kultúry SR tiež pozrel.

Viac fotografií nájdete v našej fotogalérii.