• slideshow_30.jpg

• 24.1.2019  "Deň otvorených dverí" od 9.30 hod do 17.30 hod. na Sklenárovej 7
  • 3. - 8.2.2019 Lyžiarsky kurz študentov
  • 15.3.2019 Prijímacie talentové skúšky
  • Účasť školy na projekte BSK "Dunajske ostrovy"
  • Účasť študentov na realizácii pripravovaného muzikálu v divadle Nová scéna

vos new

Deň otvorených dverí PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 15 November 2018 20:21

dod 11 2018  315. novembra 2018 sme po prvýkrát v tomto školskom roku otvorili dvere všetkým záujemcom o štúdium na našej školy. Mohli si pozrieť čo sa učíme, kde sa učíme, kto nás učí a hlavne čo dokážeme. Tradične v tento deň prídu navštíviť školu, zaspomínať si na minulé roky a pozrieť si novinky vo vzdelávacom programe aj absolventi školy. Tento rok sme mali vzácnu návštevu, prišiel nás pozrieť Tomáš Vida, vizážista Dermacolu. Mali sme však ešte jednu, mimoriadne vzácnu návštevu. Zavítal k nám predseda Bratislavského samosprávneho kraja, ktorý je zriaďovateľom školy, pán Juraj Droba. Jeho slová podpory vzdelávania talentovaných mladých ľudí boli predčasným vianočným darčekom celej škole.

Viac fotografií nájdete v našej fotogalérii.