• slideshow_30.jpg
  • slideshow_20.jpg

Druhé kolo talentových prijímacích skúšok

druhe kolo

• 24.1.2019  "Deň otvorených dverí" od 9.30 hod do 17.30 hod. na Sklenárovej 7
  • 3. - 8.2.2019 Lyžiarsky kurz študentov
  • 15.3.2019 Prijímacie talentové skúšky
  • Účasť školy na projekte BSK "Dunajske ostrovy"
  • Účasť študentov na realizácii pripravovaného muzikálu v divadle Nová scéna

Mikulášsky turnaj vo florbale PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 07 December 2018 23:02

florbal 2018Mikuláš sa tradične v našej škole spája s florbalovým turnajom. Tento rok sa konal 7. decembra. Vydarenej akcie sa zúčastnilo päť družstiev z tried I. C, I. B, II. B, spojené družstvo III.A a II.C a výber žiakov IV. ročníka. Na turnaji prevládala bojovnosť a zdravá súťaživosť. Jednotlivé zápasy boli vyrovnané a odohrali sa v duchu fair play. V družstvách boli aj dievčatá, ktoré občas svojimi výkonmi zatienili svojich spolužiakov. Víťazom sa stalo družstvo I. C. Najlepším strelcom bol Dominik Padúch z II. B s desiatimi strelenými gólmi.