• slideshow_30.jpg
  • slideshow_20.jpg

• 17. - 30.9.2018 výstavu prác žiakov SUŠ SV v Galérii SRO na Mýtnej. ul. v Bratislave
  • 17. - 21. 9. 2018 výmenný pobyt našich študentov do Prahy
  • 28.9.2018 stage, ozvučenie a osvetlenie akcie "Deň župných škôl v Avione 2018"
  • 28.9.2018 účasťˇna "Dni župných škôl v Avione"
  • 1.10.2018 vernisáž X. ročníka celoslovenskej súťaže s medzinárodnou účasťou "Slovensko, krajina v srdci Európy 2018" v Dvorane MK SR, Nám. SNP 33, Bratislava
  • 1.10. - 14.10.2018 výstavu víťazných prác

talentovky

Mikulášsky turnaj vo florbale PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 07 December 2018 23:02

florbal 2018Mikuláš sa tradične v našej škole spája s florbalovým turnajom. Tento rok sa konal 7. decembra. Vydarenej akcie sa zúčastnilo päť družstiev z tried I. C, I. B, II. B, spojené družstvo III.A a II.C a výber žiakov IV. ročníka. Na turnaji prevládala bojovnosť a zdravá súťaživosť. Jednotlivé zápasy boli vyrovnané a odohrali sa v duchu fair play. V družstvách boli aj dievčatá, ktoré občas svojimi výkonmi zatienili svojich spolužiakov. Víťazom sa stalo družstvo I. C. Najlepším strelcom bol Dominik Padúch z II. B s desiatimi strelenými gólmi.