Fotogaléria - Vysielali sme z veľtrhu Job Expo 2015

29.4.2015 študenti SUŠ SV, Sklenárova 7 z odboru tvorba a konštrukcia scény realizovali televízne prenosy v reálnom čase pri otváracom ceremoniály 5. ročníka Veľtrhu práce Job Expo 2015, ktorý organizuje Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny a nad ktorým prebral záštitu Robert Fico, predseda vlády SR, ktorý sa otváracieho aktu osobne zúčastnil. Tento najväčší veľtrh pracovných príležitostí na Slovensku bol organizovaný v spojení so 17. ročníkom medzinárodnej burzy práce European Job Days 2015 v priestoroch výstaviska Agrokomplex, š.p. v Nitre. Na veľtrhu sa podieľalo 6 študentov 1. – 3. ročníka, ktorí predviedli, že v budúcnosti sa na trhu práce budú vedieť uplatniť ako profesionálny kameramani, strihači či zvukári. Naši študenti realizovali aj prenos odbornej panelovej konferencie o trhu práce pod názvom „Nezamestnanosť mladých v krajinách V4“, ktorej sa zúčastnili okrem iných aj hostia Michaela Marksová, ministerka práce a sociálnych vecí Českej republiky, Władysław Kosiniak- Kamysz, minister práce a sociálnej politiky Poľskej republiky a Ján Richter, minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR.