• supba.jpg
  • SUPBA-2.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 15.02.2024   Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 44 hostí 

Štatistika

Počet zobrazení obsahu : 2996946
Vianočná nálada nám priniesla úspech PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 15 December 2023 00:00

Štedrá večera, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou Vianoc, bola inšpiráciou rovnomennej výtvarnej súťaže, do ktorej sa mimoriadne úspešne zapojili aj naši žiaci. V svojej vekovej kategórii obsadila 1. miesto - Mária Hanusková, 2. miesto – Adela Jankovičová a 3. miesto – Adriana Kočíšková.

13 Vianočná nálada nám priniesla úspech Hanusková 13 Vianočná nálda nám priniesla úspech Jankovičová 13 vianočná nálada nám priniesla úspech Kočíšková

 
Ocenenie našej študentky na medzinárodnej súťaži študentských krátkych filmov o ľudských právach vo Viedni PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 15 December 2023 00:00

Cieľom medzinárodnej ľudskoprávnej súťaže - Súťaž študentských krátkych filmov o ľudských právach 2023/ International Human Rights Film Festival (This Human World 2023), organizovanej pod záštitou Informačného centra OSN (UNIS) Viedeň s partnerskými organizáciami - je šíriť povedomie o Všeobecnej deklarácii ľudských práv. Témou tohto roka bolo "Čo znamenajú pre Teba a Tvoju/ našu budúcnosť?" (The Future Is Ours To See).  Súťažou sa zároveň pripomínalo 75. výročie Všeobecnej deklarácie ľudských práv. Do súťaže sa zapojili študenti a študentky od 10 do 20 rokov z rozličných krajín. S radosťou môžeme oznámiť, že jednou z ocenených je aj naša študentka Barbora Telekešová, ktorá súťažila so svojím filmom Gaia.

 
Červené stužky PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 15 December 2023 00:00

11 Červené stužky Helena LofflerováVo výtvarnej súťaži „Červené stužky“, ktorá je jednou z aktivít na podporu boja proti AIDS uspela so svojím návrhom pohľadnice aj naša žiačka Helena Löfflerová.

 
Novinár sa v praxi dostane všade ... PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 14 December 2023 00:00

10 Novinár sa v praxi dostane všade Študenti masmediálnej tvorby aj v tomto školskom roku začali sériu odborných exkurzií možných budúcich pracovných priestorov v Prezidentskom paláci.

 
Predvianočná Viedeň PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 11 December 2023 00:00

9 Predvianočná ViedeňAj tento rok sa takmer stovka našich študentov zúčastnila odbornej exkurzie vo Viedni. Okrem "umenia", ktoré im ponúklo múzeum ALBERTINA nemohla v programe chýbať návšteva vianočných trhov.

 
„Učíme sa“ od našich úspešných absolventov PDF Tlačiť E-mail
Sobota, 09 December 2023 00:00

8 Učíme sa od našich úspešných absolventovV študijnom odbore maskérska tvorba sme na besede a workshope privítali nášho bývalého študenta Tomáša Graneca, ktorý je dnes mimoriadne úspešným maskérom a kaderníkom s vlastným kaderníckym štúdiom. Venuje sa česaniu nielen súčasných spoločenských či svadobných účesov, ale aj historickým účesom, ktoré vystavuje na mnohých podujatiach či samostatných výstavách.

 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 3 z 49