• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 23.11.2023  Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 58 hostí 
Pokračujeme v projekte Pridružené školy UNESCO PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 04 Október 2021 00:00

UNESCO 1Ako každý rok, aj teraz sa konalo stretnutie škôl zapojených do projektu Pridružené školy UNESCO. Sme jednou z 22 slovenských škôl, ktoré sú aktívne zapojené v tomto projekte. Pozývame aj Vás na krátku virtuálnu prehliadku diel našich študentov, ktoré ozdobili rokovaciu sálu stretnutia a ktorá sa stretla s obdivom všetkých účastníkov stretnutia.

https://youtube.com/watch?v=dHKkJkW4DWI&