• supba.jpg
  • SUPBA-2.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 23.11.2023  Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 46 hostí 
Deň župných škôl Nivy Bratislava PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 11 Október 2021 00:00

Aj tento rok sa naša škola zapojila do Dňa župných škôl v Bratislave. Ponúkli sme tam len malú ochutnávku pestrej ponuky našich odborov. Veríme, že epidemiologická situácia bude aspoň natoľko priaznivá, a čoskoro Vás budeme môcť privítať osobne aj u nás v škole na Dni otvorených dverí, kde si budete môcť odbory pozrieť detailnejšie. Ak Vás nebudeme môcť pozvať na prezenčný Deň otvorených dverí, určite ho pripravíme virtuálne. Predsa slovami pána ministra školstva “Výber strednej školy je krokom, ktorý ovplyvní Vaše ďalšie kroky a Vašu životnú budúcnosť.”

SnímkaDZP2021