• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 23.11.2023  Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 48 hostí 
Projekt Erasmus+ štartuje PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 25 Október 2021 00:00

2 Erasmus PulaMedzinárodný projekt „Tradície regiónov očami študentov za podpory odborníkov z praxe“ štartuje! Sedem organizácií zo šiestich európskych krajín, vrátane našej školy, sa spojili v unikátnom projekte spolupráce financovanom zo schémy Erasmus+, ktorého cieľom je spojiť žiakov z rôznych kútov Európy a spoločne objavovať zabudnuté remeslá, výrobné postupy, spoznávať tradičné odvetvia priemyslu, ktoré formovali rozvoj našich regiónov po stáročia, inšpirovať sa kultúrou a umením a najmä za pomoci znovu nájdenia tradícií rozvíjať svoje odborné zručnosti pre potreby zajtrajška. Organizačný tím má za sebou úvodný workshop v Pule (Chorvátsko), projekt je tak oficiálne spustený a už čoskoro sa naši žiaci môžu tešiť workshopy v Nemecku, Taliansku, Chorvátsku, Rumunsku, Česku a na Slovensku.