• supba.jpg
  • SUPBA-2.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 23.11.2023  Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 47 hostí 
Hodina deťom PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 26 Október 2021 00:00

Hodina deťom 121. októbra 2021 sa študenti našej školy aktívne podieľali na charitatívnej zbierke HODINA DEŤOM, ktorú organizuje Nadácia pre deti Slovenska. V tomto roku to bol už 22. ročník zbierky. Bol zameraný na pomoc deťom a mladým ľuďom na Slovensku v jednorodičovských rodinách. Posledný rok poznačený epidémiou koronavírusu Covid-19 zasiahol najviac deti žijúce s jedným rodičom, s mamami samoživiteľkami, starými rodičmi alebo opatrovateľmi. Zbierkou sa prispeje týmto deťom na potraviny, školské potreby, školské obedy, terapeutickú pomoc alebo zdravotné pomôcky.