• supba.jpg
  • SUPBA-2.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 23.11.2023  Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 57 hostí 
Rastie nám úspešný fotograf PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 06 Január 2022 00:00

Ján Ajpek BIG SHOT 1BIG SHOT je druhá najväčšia fotografická súťaž v našej susednej krajine, Maďarsku, ktorú organizuje ich najznámejší fotograf Pal Nanasi. Z viac ako 1000 uchádzačov sa do najužšieho kola siedmich najlepších fotografií dostali práce aj nášho študenta Jána Ajpeka.