• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

social facebook box blue Twitter Logo

Pripravujeme

  • 16.02.2023  Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 35 hostí 
ŠUP ŠOU Varšava PDF Tlačiť E-mail
Sobota, 25 Jún 2022 00:00

ŠUP ŠOU Varšava jún 2022 4Študenti našej školy sa dňa 24.6.2022 prezentovali pred diplomatickým zborom a zástupcami firiem pôsobiacich v Poľsku s kolekciou viac ako sto kostýmov. Módna show sa uskutočnila v exkluzívnych priestoroch Stĺpovej sály Varšavskej univerzity. Prehliadka sa stretla s veľkým úspechom, naši študenti ako vždy dokázali svoju profesionalitu a talent.

ŠUP ŠOU Varšava jún 2022 1 ŠUP ŠOU Varšava jún 2022 2 ŠUP ŠOU Varšava jún 2022 3 ŠUP ŠOU Varšava jún 2022 5 ŠUP ŠOU Varšava jún 2022 6