• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 15.02.2024   Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 19 hostí 
Projekt ERASMUS+ pokračuje PDF Tlačiť E-mail
Sobota, 15 Október 2022 00:00

Erasmus Bratislava  september 2022 1Realizácia medzinárodného projektu „Tradície regiónov očami študentov za podpory odborníkov z praxe“ sa prehupla do druhej polovice. V týždni od 26. septembra 2022 sa u nás v škole konalo stretnutie zástupcov zo všetkých krajín zúčastnených na projekte. V programe stretnutia bolo zhodnotenie priebehu projektu, stanovenie úloh na ďalšie obdobie a vzhľadom na zameranie projektu ukážky tradičných remesiel charakteristických pre Slovensko, ktoré majú dodnes nezastupiteľné miesto v estetizácii spoločenského života.  

Erasmus Bratislava  september 2022 2 Erasmus Bratislava september 2022 3