• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 15.02.2024   Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 29 hostí 
Festival tradícií Rumunsko PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 20 Október 2022 19:58

Erasmus Rumunsko  október 2022 4V dňoch 10. – 14. októbra 2022 sa naši študenti zúčastnili ďalšieho študijného pobytu v rámci projektu ERASMUS+, tentokrát v Rumunsku. Absolvovali zaujímavý workshop tvorby tradičnej rumunskej výšivky a výroby textilu, navštívili skanzem ľudovej architektúry „Dimitre Gusti“, múzeum čokolády,  obdivovali krásy interiérov kráľovského paláca v Bukurešti a hradu Peles. Každé stretnutie s tradíciami ich obohatí o nové umelecké poznania, motivuje k ďalšiemu vzdelávaniu.

Erasmus Rumunsko október 2022 1 Erasmus Rumunsko  október 2022 2 Erasmus Rumunsko  október 2022 3