• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 15.02.2024   Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 40 hostí 
Môj emigrant PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 24 November 2022 00:00

Môj emigrant 223. novembra 2022 sme v rámci projektu „Môj emigrant“ privítali režiséra série rovnomenných dokumentárnych filmov Edona Cicha a historikov z obdobia emigrácia medzi rokmi 1968 a 1989. Študenti mali možnosť pozrieť si vybraný film  „Andy Fantasta“, príbeh Slováka, ktorý vysekal na stĺpe Univerzity Komenského nápis o zastrelení mladého muža počas invázie okupačných vojsk v roku 1968 a ktorý bol nútený pred prenasledovaním emigrovať do Švajčiarska a diskutovali o živote doma aj v zahraničí počas totalitnej doby.