• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 15.02.2024   Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 29 hostí 
Mimoriadny úspech nášho študenta PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 20 December 2022 00:00

V Prahe sa 22. novembra 2022 konala medzinárodná konferencia s názvom Európa, v ktorej chcem žiť. Európa v roku 2050. V rámci nej sa uskutočnilo v pražskom Karolíne aj odovzdávanie cien európskej výtvarnej prehliadky, ktorej organizátormi boli Univerzita Karlova, České centrá a spoločnosť World & Art. V kategórii študentov umeleckých škôl nad devätnásť rokov získala ocenenie Jessica Mozgová z Akadémie umení v Banskej Bystrici. V kategórii videa sa absolútnym víťazom stal Andrej Kováč zo Školy umeleckého priemyslu Sklenárova 7 Bratislava za dielo VODA O VODE pod pedagogickým vedením Márie Dubayovej.