• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 15.02.2024   Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 33 hostí 
Dobrá príprava = dobré zamestnanie PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 27 Február 2023 08:13

priprava 3Študenti tretieho ročníka VYŠŠIEHO ODBORNÉHO ŠTÚDIA zo študijného odboru FILMOVÁ A MEDIÁLNA TVORBA už teraz spolupracujú pri príprave programov v televízii TA3. Uchytili sa  ako plnohodnotní strihači a štúdioví technici. Náplňou ich práce je spolupodieľať sa, s reportérmi, redaktormi a moderátormi, na príprave spravodajských príspevkov. Ich prácu môžeme vidieť denne na televíznej obrazovke. Tento rok ukončia štúdium absolventskou skúškou, ale už teraz, vďaka dobrej príprave v škole a pracovnému zanieteniu,  majú zabezpečenú prácu v celoštátnej TV.

priprava 1 priprava 2 priprava 4