Dobrá príprava = dobré zamestnanie PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 27 Február 2023 08:13

priprava 3Študenti tretieho ročníka VYŠŠIEHO ODBORNÉHO ŠTÚDIA zo študijného odboru FILMOVÁ A MEDIÁLNA TVORBA už teraz spolupracujú pri príprave programov v televízii TA3. Uchytili sa  ako plnohodnotní strihači a štúdioví technici. Náplňou ich práce je spolupodieľať sa, s reportérmi, redaktormi a moderátormi, na príprave spravodajských príspevkov. Ich prácu môžeme vidieť denne na televíznej obrazovke. Tento rok ukončia štúdium absolventskou skúškou, ale už teraz, vďaka dobrej príprave v škole a pracovnému zanieteniu,  majú zabezpečenú prácu v celoštátnej TV.

priprava 1 priprava 2 priprava 4