• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 15.02.2024   Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 1005 hostí 
Hodina deťom PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 21 Marec 2023 00:00

Hodina detom 2023Dňa 21. marca 2023 sa naši študenti, tak ako každý rok, aktívne zapojili do celoslovenskej charitatívnej zbierky HODINA DEŤOM, ktorú organizuje Nadácia pre deti Slovenska. Zbierka je zameraná na pomoc deťom, ktoré vyrastajú len s jedným rodičom. Na Slovensku je takmer 80 tisíc jednorodičovských rodín, ktorí žijú s nezaopatrenými deťmi a s deťmi ohrozených chudobou. Ďakujeme študentom, že takto prispeli k zlepšeniu kvality života iných slovenských detí, ktoré pomoc potrebujú.