• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 15.02.2024   Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 34 hostí 
Úspech vo výtvarnej súťaži Malý princ PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 21 Marec 2023 00:00

Talent, kreativitu a predovšetkým obrovskú dávku fantázie preukázali naše študentky vo výtvarnej súťaži Malý princ, vyhlásenej Centrom voľného času v Trnave. Stvárnením tajomného a nepoznaného sveta vesmírneho priestoru, inšpirované známym dielom Antoine de Sant-Exupéryho Malý princ. Hana Kušmireková a Kristína Farárová obsadili v svojej kategórii prvé miesto, Veronika Savorovská druhé miesto a Kristína Handzová tretie miesto.

 Diplom Farárová Kristína II.A Diplom Handzová Kristína II.A Diplom Kušmíreková Hana II.A