• supba.jpg
  • SUPBA-2.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 15.02.2024   Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 195 hostí 
Deň európskych autorov a autoriek PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 27 Marec 2023 00:00

Den autorov a autoriek 2023Pri príležitosti iniciatívy Európskej komisie sa študenti našej školy, ako členovia Pridruženej školy UNESCO, zúčastnili Dňa európskych autorov a autoriek. Vypočuli si čítanie autorov, básnikov a prozaikov, Petra Šuleja a Michala Habaja, z ich vlastných kníh a diskutovali s nimi o knihách, o čítaní, o vzdelávaní....