• supba.jpg
  • SUPBA-2.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 15.02.2024   Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 39 hostí 
Budúci kameramani v kreatívnom centre RTVS PDF Tlačiť E-mail
Sobota, 29 Apríl 2023 20:55

Slnko v sieti 3Študenti našej školy mali vďaka kreatívnemu centru  RTVS možnosť nahliadnuť na prípravu, ako aj vysielanie priameho prenosu z udeľovania filmových cien "Slnko v sieti". Odovzdávanie prestížnych cien sa nezaobíde bez dlhého a poctivého plánovania a študenti mali jedinečnú možnosť porozprávať sa s jednotlivými profesionálmi. Kameraman, režisér, produkcia, strihač aj zvukári sa s nimi podelili o svoje skúsenosti a dovolili študentom vyskúšať si aj profesionálnu techniku a to vrátane veľkého prenosového vozu. Počas skúšok si potom mohli vyskúšať prácu štatistov a pomohli tak štábu RTVS lepšie si predstaviť zábery, ktoré použijú pri priamom prenose.  

Slnko v sieti 2 Slnko v sieti 1