• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 15.02.2024   Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 47 hostí 
Úspech v diváckej súťaži AMFO – FOTOlajk 2023 PDF Tlačiť E-mail
Sobota, 29 Apríl 2023 20:55

Zsófia Esztergályos dielo VážnosťDiváci v súťaži AMFO – FOTOlajk 2023 ocenili prácu našej študentky II. ročníka z odboru fotografický dizajn - Zsófie Estergályos s názvom „Vážnosť“. Zsófia dokázala jednoduchými ale premyslenými prostriedkami pretaviť do fotografie silnú emóciu, ktorá z nej vyžaruje a osloviť ňou najviac aktérov diváckej súťaže.

Zsófia Esztergályos diplom