• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 15.02.2024   Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 132 hostí 
Deň Európy PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 22 Máj 2023 00:00

Deň Európy 1Deň Európy si študenti našej školy pripomenuli na akcii v Starej tržnici, organizovanej Zastúpením Európskej komisie na Slovensku, Kanceláriou Európskeho parlamentu na Slovensku, Európskym orgánom práce a inými európskymi inštitúciami - pri príležitosti 73. výročia vyhlásenia Schumanovho plánu (v roku 1950).