• supba.jpg
  • SUPBA-2.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 15.02.2024   Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 23 hostí 
Vianočná nálada nám priniesla úspech PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 15 December 2023 00:00

Štedrá večera, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou Vianoc, bola inšpiráciou rovnomennej výtvarnej súťaže, do ktorej sa mimoriadne úspešne zapojili aj naši žiaci. V svojej vekovej kategórii obsadila 1. miesto - Mária Hanusková, 2. miesto – Adela Jankovičová a 3. miesto – Adriana Kočíšková.

13 Vianočná nálada nám priniesla úspech Hanusková 13 Vianočná nálda nám priniesla úspech Jankovičová 13 vianočná nálada nám priniesla úspech Kočíšková