• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 15.02.2024   Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 15 hostí 
Radia nám odborníci PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 08 Február 2024 20:01

Beseda s I. Kováčom Beseda s V.Hložníkovou Február sme začali besedami s osobnosťami, ktoré svojou tvorbou reprezentujú najvyššiu kvalitu, úspech ale aj kopec tvrdej práce v odboroch, ktoré je možné študovať na našej škole. Zhodou okolností to boli súčasne aj absolventi školy. Dňa 7. februára 2024 prišiel besedovať s našimi študentami scenárista a producent Igor Kováč a 15. februára 2024 módna návrhárka Veronika Hložníková. Ich umelecká tvorba a skúsenosti sú významnou motiváciou pre budúce zaradenie absolventov školy do praxe.