• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 15.02.2024   Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 239 hostí 
Vyhodnotili sme 15. ročník súťaže Slovensko, krajina v srdci Európy PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 12 Február 2024 20:05

8. februára 2024 sa vo výstavných priestoroch školy konala vernisáž výstavy súťažných prác „Slovensko, krajina v srdci Európy 2023“ spojená s oceňovaním víťazov súťaže. Odborná porota to nemala ľahké, vyberala najlepšie diela z takmer 1500 doručených prác. Deti a mladí ľudia sa úžasne popasovali s témou „Slovensko moje, otčina moja, krásna si ako raj...““ ktorá bola mottom súťaže venovanej 30. výročiu vzniku samostatnej Slovenskej republiky.