TV-VÍZIA

Predtým než spustíme náš projekt TV-VÍZIA v plnom rozsahu, ponúkame vám niečo z našich projektov a z audiovizuálnych prác našich žiakov.

Dunaj - rieka, ktorá spája PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 22 September 2016 11:53

Dunaj - rieka, ktoré spája. Jedno skvelé vystúpenie v dvoch rozličných prevedeniach.

Dunaj  Dunaj2

FilmFest Hrádok 2017 PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 05 Júl 2013 09:51

Vo februári 2017 sa naši študenti zapojili do dvadsiateho ročníka filmového festivalu FilmFest Hrádok. Tento ročník bol bohatý nielen na kategórie, ale aj súťažiacich. Konkurencia bola obrovská – o prvé priečky bojovalo 44 súťažiacich a porota rozhodovala medzi 55 filmami. Študenti našej školy sa ale nenechali zahanbiť, odbornú porotu presvedčili o kvalitách svojej práce. Z piatich zaslaných filmov zabodovali štyri. V kategórii – Mládež –obsadila druhé miesto Viktória Wallnerová so svojim filmom „My a oni“.

SISULAKOVA KISSOFDAWN A SISULAKOVA KISSOFDAWN B SISULAKOVA KISSOFDAWN C SISULAKOVA KISSOFDAWN D SISULAKOVA KISSOFDAWN E SISULAKOVA KISSOFDAWN F

Tesne za ňou skončila Lucia Lenhartovičová , ktorej dielo „Trace of elements“ zabezpečilo tretiu priečku.

LENHARTOVICOVA TRACEOFELEMENTS A LENHARTOVICOVA TRACEOFELEMENTS B LENHARTOVICOVA TRACEOFELEMENTS C LENHARTOVICOVA TRACEOFELEMENTS D LENHARTOVICOVA TRACEOFELEMENTS E

Zostavu ocenených dám uzatvorila Lenka Šišuláková, ktorá si vyslúžila čestné uznanie za vynikajúce výtvarné riešenie. Štvrtým oceneným dielom bol film Samuela Hindyho „Mako“, ktorý získal čestné uznanie poroty. Cieľom súťaže je podporovať nádejné filmové talenty, poskytnúť priestor na prezentáciu a navzájom sa inšpirovať. Súťaž má o to väčší význam, že dosahuje medzinárodný rozmer. Našim študentom konkurovali súťažné diela z Českej republiky a Nemecka. Ak sa o kvalitách ocenených prác chcete presvedčiť na vlastné oči kliknite si na sekciu TV Vizia.

diplom 2017 Wallnerova diplom 2017 Lenhartoviakova diplom 2017 Sisulakova diplom 2017 Hindy