• supba.jpg
  • SUPBA-2.jpg

social facebook box blue Twitter Logo

Pripravujeme

  • 23.11.2023  Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 31 hostí 
Konferencia Pridružených škôl UNESCO PDF Tlačiť E-mail
Streda, 16 November 2022 00:00

Konferencia Pridružených škôl UNESCO 115. novembra 2022 sa konalo v priestoroch Ministerstva zahraničných vecí a Európskych záležitostí SR  stretnutie Pridružených škôl UNESCO v Slovenskej republike. Konferenčné priestory zdobili práce našich študentov - kostýmy a obrazy motivované krajinami V4, zhotovené pri príležitosti predsedníctva SR v zoskupení V4.   

 
Príprava najmilšieho koncertu roka PDF Tlačiť E-mail
Streda, 09 November 2022 20:03

V rámci dlhoročnej spolupráce školy s Nadáciou Úsmev ako dar sa naše maskérky aj v tomto roku, tak ako každý rok, svojím umením líčiť a česať podieľali na natáčaní koncertu Najmilší koncert roka. Koncert bude vysielať RTVS 24.decembra 2022.

 

 

 
Kvalitná príprava v škole, dobré uplatnenie v praxi PDF Tlačiť E-mail
Streda, 02 November 2022 19:59

Kvalita prípravy študentov v odbore maskérska tvorba sa potvrdzuje aj ich úspechmi v praxi. Naše bývalé študentky Dominika Gregorová a Barborka Hollá, ktoré počas štúdia usilovne praxovali v divadla Nová scéna, dnes využívajú získané skúsenosti a rozvíjajú svoj  talent v televíznych štúdiách TA3, TV JOJ (seriál Nemocnica), TV JOJ 24.

 

 
Keď sa umelecká prax snúbi s detskou radosťou PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 07 November 2022 20:02

Študentky z odboru maskérska tvorba majú plné ruky práce aj mimo dní a času školského vyučovania. Okrem pravidelného líčenia v troch predstaveniach divadla Nová scéna chodia skrášľovať detské tváričky na rozmanité akcie. Zdolávajú pritom dlhé rady záujemcov, bojujú s časom, pretože na jedno nalíčenie majú maximálne 5 minút. Odmenou sú im vždy šťastné úsmevy na spokojných tváričkách detí.

 

 
Skúmame možnosti vysokoškolského štúdia PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 20 Október 2022 00:00

20. októbra 2022 sa boli naši študenti pozrieť na Filmovom festivale Áčko, na fakulte televízie a filmu VŠMU. Po premietaní súťažných filmov si mali možnosť pozrieť zvukové štúdio a otestovať v ňom najmodernejšiu techniku.

Filmovy festival Acko 1 Filmovy festival Acko 2 Filmovy festival Acko 3

 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 6 z 53