• supba.jpg
  • SUPBA-2.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 15.02.2024   Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 18 hostí 
Rady od najpovolanejších PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 27 Február 2023 08:22

hanecka 3O svete módy, dnešnom odevnom dizajne, práci módneho návrhára sa prišiel podeliť s našimi študentami módny guru, dvorný návrhár prezidentky Slovenskej republiky Boris Hanečka. Besedu si môžete pozrieť TU.

hanecka 1 hanecka 2

 
Dobrá príprava = dobré zamestnanie PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 27 Február 2023 08:13

priprava 3Študenti tretieho ročníka VYŠŠIEHO ODBORNÉHO ŠTÚDIA zo študijného odboru FILMOVÁ A MEDIÁLNA TVORBA už teraz spolupracujú pri príprave programov v televízii TA3. Uchytili sa  ako plnohodnotní strihači a štúdioví technici. Náplňou ich práce je spolupodieľať sa, s reportérmi, redaktormi a moderátormi, na príprave spravodajských príspevkov. Ich prácu môžeme vidieť denne na televíznej obrazovke. Tento rok ukončia štúdium absolventskou skúškou, ale už teraz, vďaka dobrej príprave v škole a pracovnému zanieteniu,  majú zabezpečenú prácu v celoštátnej TV.

priprava 1 priprava 2 priprava 4

 
Divadlo Nová scéna je „praktickou školou“ našich maskérov PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 13 Január 2023 16:05

maskeri 2Študentky študijného odboru maskérska tvorba spolupracujú v divadle Nová scéna už na štyroch predstaveniach. Okrem "Bedárov", "Bodyguarda" a "Škrupinky" je to nový rozprávkový muzikál nielen pre deti "Ak veríš zázrakom", ktorý mal premiéru tesne pred vianočnými sviatkami. Maskujú, líčia a češú, hercov a herečky na známe postavy z rozprávok v pútavom príbehu s pesničkami zo známych rozprávok a muzikálov.

maskeri 3 maskeri 4 maskeri 5

 
Aj mladí ľudia citlivo vnímajú a uvedomujú si hrôzy vojny PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 07 Február 2023 22:33

nina 2023Pri príležitosti Medzinárodného dňa pamiatky obetí holokaustu sa konala súťaž "My, deti dneška o časoch vojny". Ani naším študentom nie je táto história ľahostajná. Gratulujeme k výhre v súťaži našej študentke Nine Rakšányovej.

nina 2023 2

 
Odborná exkurzia vo Viedni PDF Tlačiť E-mail
Streda, 21 December 2022 00:00

14. decembra 2022 si boli študenti pozrieť výstavu amerického maliara Jeana Michela Basquiata v múzeu Albertína vo Viedni. A pretože je predvianočné obdobie, exkurziu ukončili na vianočných trhoch.

 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 9 z 58