• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 15.02.2024   Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 25 hostí 
Radia nám odborníci PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 08 Február 2024 20:01

Beseda s I. Kováčom Beseda s V.Hložníkovou Február sme začali besedami s osobnosťami, ktoré svojou tvorbou reprezentujú najvyššiu kvalitu, úspech ale aj kopec tvrdej práce v odboroch, ktoré je možné študovať na našej škole. Zhodou okolností to boli súčasne aj absolventi školy. Dňa 7. februára 2024 prišiel besedovať s našimi študentami scenárista a producent Igor Kováč a 15. februára 2024 módna návrhárka Veronika Hložníková. Ich umelecká tvorba a skúsenosti sú významnou motiváciou pre budúce zaradenie absolventov školy do praxe.

 

 
Predstavujeme nové dizajnérske talenty PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 29 Február 2024 19:37

Noví dizajnéri 1V bratislavskom klube Wax2 sa 17. februára 2024 uskutočnila módna prehliadka Postapokalyptická metamorfóza, kde 20 nádejných dizajnérov predstavilo svoju kolekciu na tému Apokalypsa (Apokalypsa ako alegória pre súčasné smerovanie spoločnosti). Na módnej prehliadke predstavili svoju tvorbu aj mladé dizajnérky z našej školy: Lucia Hindáková, Jasmína Šteisová, Laura Krecinová a Nikoleta Lašaková.

Noví dizajnéri 2 Noví dizajnéri 3  Noví dizajnéri 4 Noví dizajnéri 5 Noví dizajnéri 6

 
Hľadanie inšpirácií PDF Tlačiť E-mail
Streda, 07 Február 2024 00:00

Mirbachov palácŠtudenti z odboru masmediálna tvorba absolvovali v poslednom januárovo týždni dve zaujímavé exkurzie. V RTVS si boli pozrieť prácu v štúdiách a ich technické zabezpečenie. V Galérii mesta Bratislavy – v Mirbachovom paláci zasa boli hľadať inšpirácie pre spracúvanie svojich reportáží.

RTVS 1 RTVS 2

 
Študenti na exkurzii v TV Markíza PDF Tlačiť E-mail
Nedeľa, 11 Február 2024 16:46

25. a 26. januára 2024 mohli študenti odborov audiovizuálna tvorba a masmediálna tvorba nahliadnuť tak povediac do „kuchyne“ TV Markíza. Nejeden z nich pritom zatúžil, aby po absolvovaní školy, mohol pracovať práve v tomto médiu.

Markíza 1  Markíza 2  Markíza 3  Markíza 4

 
Talent dokazujú už prváci PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 26 Január 2024 00:00

V fotograficko-výtvarnej súťaži AKO SA VIDÍM JA na plnej čiare zabodovali naše študentky prvého ročníka Sofia Klapieshevska, Yelyzaveta Ivashkevych a Kristína Kožíková.

Ivashekevych ako sa vidím ja Klapishevska ako sa vidím ja Kožíková ako sa vidím ja

 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 2 z 58