Predstavujeme nové dizajnérske talenty PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 29 Február 2024 19:37

Noví dizajnéri 1V bratislavskom klube Wax2 sa 17. februára 2024 uskutočnila módna prehliadka Postapokalyptická metamorfóza, kde 20 nádejných dizajnérov predstavilo svoju kolekciu na tému Apokalypsa (Apokalypsa ako alegória pre súčasné smerovanie spoločnosti). Na módnej prehliadke predstavili svoju tvorbu aj mladé dizajnérky z našej školy: Lucia Hindáková, Jasmína Šteisová, Laura Krecinová a Nikoleta Lašaková.

Noví dizajnéri 2 Noví dizajnéri 3  Noví dizajnéri 4 Noví dizajnéri 5 Noví dizajnéri 6

Vyhodnotili sme 15. ročník súťaže Slovensko, krajina v srdci Európy PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 12 Február 2024 20:05

8. februára 2024 sa vo výstavných priestoroch školy konala vernisáž výstavy súťažných prác „Slovensko, krajina v srdci Európy 2023“ spojená s oceňovaním víťazov súťaže. Odborná porota to nemala ľahké, vyberala najlepšie diela z takmer 1500 doručených prác. Deti a mladí ľudia sa úžasne popasovali s témou „Slovensko moje, otčina moja, krásna si ako raj...““ ktorá bola mottom súťaže venovanej 30. výročiu vzniku samostatnej Slovenskej republiky.

Radia nám odborníci PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 08 Február 2024 20:01

Beseda s I. Kováčom Beseda s V.Hložníkovou Február sme začali besedami s osobnosťami, ktoré svojou tvorbou reprezentujú najvyššiu kvalitu, úspech ale aj kopec tvrdej práce v odboroch, ktoré je možné študovať na našej škole. Zhodou okolností to boli súčasne aj absolventi školy. Dňa 7. februára 2024 prišiel besedovať s našimi študentami scenárista a producent Igor Kováč a 15. februára 2024 módna návrhárka Veronika Hložníková. Ich umelecká tvorba a skúsenosti sú významnou motiváciou pre budúce zaradenie absolventov školy do praxe.

Študenti na exkurzii v TV Markíza PDF Tlačiť E-mail
Nedeľa, 11 Február 2024 16:46

25. a 26. januára 2024 mohli študenti odborov audiovizuálna tvorba a masmediálna tvorba nahliadnuť tak povediac do „kuchyne“ TV Markíza. Nejeden z nich pritom zatúžil, aby po absolvovaní školy, mohol pracovať práve v tomto médiu.

Markíza 1  Markíza 2  Markíza 3  Markíza 4

Hľadanie inšpirácií PDF Tlačiť E-mail
Streda, 07 Február 2024 00:00

Mirbachov palácŠtudenti z odboru masmediálna tvorba absolvovali v poslednom januárovo týždni dve zaujímavé exkurzie. V RTVS si boli pozrieť prácu v štúdiách a ich technické zabezpečenie. V Galérii mesta Bratislavy – v Mirbachovom paláci zasa boli hľadať inšpirácie pre spracúvanie svojich reportáží.

RTVS 1 RTVS 2

<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>