• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 23.11.2023  Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 51 hostí 
Krátky ale úspešný február PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 28 Február 2013 11:00

Hneď 1. deň druhého polroku sme si zmerali sily v celoslovenskej súťaži Zodpovene.sk. A darilo sa nám. Osem žiakov si z rozmanitých kategórií súťaže odnieslo umiestnenie na prvých miestach. Tu sú ich mená: Branislav Kern, Erika Molnárová, Patrícia Kleinová, Zoltán Baráth, Manuela Gallová, Stella Marisová, Samuel Hindy a Lenka Šišuláková. A to bol len začiatok mesiaca. Ďalší úspech priniesla jarná výstava Interbeauty.

V súťaži „Body painting 2013“ obsadila Monika Pokorná 3. miesto a v súťaži „Aplikácie na telo“ Kristína Podskočová a Mária Šmidovičová 2. miesto. Úspech je o to hodnotnejší, že naše študentky v oboch kategóriách súťažili spoločne s dospelými.

interbeauty2013 1 interbeauty2013 2 interbeauty2013 3  

Ďalšie uznanie patrí v tomto mesiaci Viktórii Csániovej, ktorá v krajskom kole Olympiády v nemeckom jazyku, v tvrdej konkurencii bratislavských stredných škôl, obsadila 3. miesto.

Našej škole tiež padla k nohám Veľká pezinská fotosúťaž, zo štyroch vyhlásených kategórií, sme prvenstvo získali v troch. Zaslúžili sa o to Alena Jamnická, Tereza Tomešová a Dominika Pirošková.

diplom jamnicka diplom piroskova diplom tomesova No a mesiac sme uzatvorili opäť veľmi úspešnou scénickou show v nákupnom centre Eurovea, kde bola sprievodným programom akcie „Tvoja denná dávka dobrovoľníctva“. Skrátka – krátky mesiac – veľa úspechov.

 
Deň župných škôl v AVIONE 2013 PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 25 Január 2013 10:00

AVION 1Už po druhýkrát zorganizoval Bratislavský samosprávny kraj pre školy, ktorých je zriaďovateľom, prezentačnú akciu „Deň župných škôl v AVIONE“. Aj my sme využili príležitosť ukázať návštevníkom tohto bratislavského nákupného centra čo naši študenti dokážu. A bolo sa na čo pozerať. V hodinovej scénickej show sme predstavili diela našich módnych návrhárov, dizajnérov šperkov, hairstylistov a maskérov. Pre deti ale aj tých skoršie narodených sme pripravili súťaž zo sveta známych filmových a divadelných postáv. Hovorí sa, že dobré sa chváli samo a náš program v AVIONE je toho príkladom.

Viac fotografií nájdete v našej fotogalérii.

 
Súťažíme, víťazíme PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 23 November 2012 10:00

V  XVII. ročníku celoslovenskej súťaže Výtvarné alternatívy 2012, ktorú organizuje MŠVVaŠ SR a ZUŠ Imra Weinera Kráľa v Považskej Bystrici, v kategórii „Tvorba netradičných odevov a módnych doplnkov“ na tému „Hudba“ získala 1. miesto naša žiačka Martina Puterová. Napriek výsostne umeleckému zameraniu školy, darí sa nám aj napr. v oblasti športu. Dominika Sedláková vybojovala pre školu krásne 3. miesto v celoslovenskej športovej súťaži „Zo školských lavíc do atletickej haly Elán“.

 
Hodiny a klenoty 2012 PDF Tlačiť E-mail
Nedeľa, 11 November 2012 11:11

 

Študenti študijného odboru výtvarné spracúvanie kovov a drahých kameňov – zlatníctvo a strieborníctvo, úspešne reprezentovali školu na výstave Hodiny a klenoty 2012, ktorá sa konala od 8. do 11. novembra v priestoroch výstaviska Incheba. Okrem výstavného stánku predstavili svoju tvorbu verejnosti aj prehliadkou „Umelecký šperk“. Úspech sme mali aj v súťaži „Študentský šperk roka 2012“, ktorého gestorom je Cech zlatníkov a klenotníkov Slovenska. Šperky našich študentiek Anny Márie Bedrichovej a Gabriely Lukácsovej boli v tejto celoslovenskej súťaži ocenené 2. a 3. miestom.

 

 
Dar kráľovnej Dánska PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 23 Október 2012 10:00

Dar Dánsku 1Pri príležitosti oficiálnej návštevy našej hlavy štátu v Dánsku, odovzdával prezident Slovenskej republiky kráľovnej Dánska aj dar vyhotovený študentmi našej školy. Bolo to scénické stvárnenie veľkej panovníčky patriacej do našej histórie, bábka Márie Terézie. A prečo takýto dar potešil dánsku kráľovnú? Jej veličenstvo Margrethe II. je, ak sa to tak dá povedať, pôvodným povolaním scénografka. Scénografii a kostýmovému výtvarníctvu sa profesionálne venuje aj popri plnení svojich kráľovských povinností. Z jej diel je u nás asi najlepšie známa rozprávka Divé labute. 

Viac fotografií nájdete v našej fotogalérii.

 
<< Začiatok < Dozadu 51 52 53 Dopredu > Koniec >>

Stránka 51 z 53