• supba.jpg
  • SUPBA-2.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 23.11.2023  Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 48 hostí 
Profesijná príprava PDF Tlačiť E-mail
Streda, 30 Marec 2022 20:45

aktualityMaturitný ročník študentov masmediálnej komunikácie má možnosť zúčastňovať sa tlačových besied s ľuďmi z odvetvia žurnalistiky. Tentokrát mali možnosť diskutovať so šéfredaktorom internetového portálu @aktuality_sk Petrom Bardym, ktorý žiakom detailne zodpovedal otázky, priblížil prácu šéfredaktora, fungovania redakcie a k tomu prihodil aj niečo málo zo svojho súkromia.

 
Rastie nám úspešný fotograf PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 06 Január 2022 00:00

Ján Ajpek BIG SHOT 1BIG SHOT je druhá najväčšia fotografická súťaž v našej susednej krajine, Maďarsku, ktorú organizuje ich najznámejší fotograf Pal Nanasi. Z viac ako 1000 uchádzačov sa do najužšieho kola siedmich najlepších fotografií dostali práce aj nášho študenta Jána Ajpeka.

 
Červené maky PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 15 November 2021 09:33

Červené maky 311. novembra si každý rok pripomíname Deň vojnových veteránov. Je spojený s dátumom ukončenia 1. svetovej vojny. Je to deň, kedy sa s úctou skláňame nad hrdinskými skutkami vojakov oboch svetových vojen, ktorí bojovali a často položili svoje životy pre krajší zajtrajšok ostatných. Z úcty k vojnovým obetiam a žijúcim veteránom sa aj naši žiaci zúčastnili verejnej charitatívnej zbierky „Červené maky“, organizovanej OZ Post Bellum, ktoré zaznamenáva príbehy pamätníkov 20.storočia.

 
Hodina deťom PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 26 Október 2021 00:00

Hodina deťom 121. októbra 2021 sa študenti našej školy aktívne podieľali na charitatívnej zbierke HODINA DEŤOM, ktorú organizuje Nadácia pre deti Slovenska. V tomto roku to bol už 22. ročník zbierky. Bol zameraný na pomoc deťom a mladým ľuďom na Slovensku v jednorodičovských rodinách. Posledný rok poznačený epidémiou koronavírusu Covid-19 zasiahol najviac deti žijúce s jedným rodičom, s mamami samoživiteľkami, starými rodičmi alebo opatrovateľmi. Zbierkou sa prispeje týmto deťom na potraviny, školské potreby, školské obedy, terapeutickú pomoc alebo zdravotné pomôcky.

 
Projekt Erasmus+ štartuje PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 25 Október 2021 00:00

2 Erasmus PulaMedzinárodný projekt „Tradície regiónov očami študentov za podpory odborníkov z praxe“ štartuje! Sedem organizácií zo šiestich európskych krajín, vrátane našej školy, sa spojili v unikátnom projekte spolupráce financovanom zo schémy Erasmus+, ktorého cieľom je spojiť žiakov z rôznych kútov Európy a spoločne objavovať zabudnuté remeslá, výrobné postupy, spoznávať tradičné odvetvia priemyslu, ktoré formovali rozvoj našich regiónov po stáročia, inšpirovať sa kultúrou a umením a najmä za pomoci znovu nájdenia tradícií rozvíjať svoje odborné zručnosti pre potreby zajtrajška. Organizačný tím má za sebou úvodný workshop v Pule (Chorvátsko), projekt je tak oficiálne spustený a už čoskoro sa naši žiaci môžu tešiť workshopy v Nemecku, Taliansku, Chorvátsku, Rumunsku, Česku a na Slovensku.

 
<< Začiatok < Dozadu 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Dopredu > Koniec >>

Stránka 11 z 53