Fotogaléria - Vzácne kovy z Módnej línie mladých 2014

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, Prešovský samosprávny kraj, Obvodný úrad Prešov a Stredná odborná škola podnikania Prešov pripravili aj tento rok, 11. apríla 2014, už 9. ročník  celoslovenskej súťaže s medzinárodnou účasťou Módna línia mladých v Parku kultúry a oddychu v Prešove. Vo veľkej  konkurencii z 500 predvádzaných modelov naši študenti zo študijného odboru kostýmová tvorba vybojovali  dve tretie miesta a to v kategórii Scénická a historická tvorba za kolekciu MYTOLÓGIA a v kategórii Módne doplnky za kolekciu odevov pod názvom ORANGE.

mlm 2014_1
mlm 2014_2