Fotogaléria - Maturujem, maturuješ, maturuje...

Študenti IV. ročníkov sa po prvýkrát postavili pred maturitnú komisiu. V dňoch 5. – 7. mája obhajovali projekty praktickej časti odbornej zložky maturitnej skúšky. Práce boli rozmanité, od vynikajúcich po slabé, od kreatívnych, sršiacich super nápadmi až po nudné. Ukázali nielen ako kto rozvinul za štyri roky svoj talent, ale aj snahu, zodpovednosť a prístup študentov k realizácii zadanej témy. No a hodnotenie bolo zrkadlom úsilia maturantov. Čo k tomu dodať na záver – možno to povie príslovie: „Každý je strojcom svojho šťastia“.

ms_1
ms_2