• 16.3.2020 PRIJÍMACIE TALENTOVÉ SKÚŠKY

• 23.1.2020  "Deň otvorených dverí" od 9.30 hod do 17.30 hod.
  • 8.-14.2.2020 Lyžiarsky kurz študentov
  • 5.3.-7.3.2020 prezentácia školy vo Varšave
  • Účasť študentov na realizácii  muzikálu v divadle Nová scéna

talentovky

termín 16. marca 2020 bol ZRUŠENÝ !

Fotogaléria - Letné kurzy

Na začiatku prázdnin sa už po druhýkrát v našej škole konala v spolupráci s Centrom ďalšieho vzdelávania Univerzity Komenského v Bratislave Letná školy pre žiakov a študentov – Slovákov žijúcich v zahraničí. Tento rok sme pripravili Letnú školu filmového líčenia a Letnú školu tvorby krátkeho dokumentárneho filmu. Účastníkmi boli mladí ľudia z Ukrajiny, Chorvátska, Srbska, Rumunska a Maďarska. Dielka, ktoré vytvorili za necelý týždeň ukázali na ich obrovský záujem o ponúkanú problematiku ale aj výtvarný potenciál, ktorý spolu zo skúsenosťami od nás snáď využijú aj v budúcnosti.

LK_2014_1
LK_2014_2