• 16.3.2020 PRIJÍMACIE TALENTOVÉ SKÚŠKY

• 23.1.2020  "Deň otvorených dverí" od 9.30 hod do 17.30 hod.
  • 8.-14.2.2020 Lyžiarsky kurz študentov
  • 5.3.-7.3.2020 prezentácia školy vo Varšave
  • Účasť študentov na realizácii  muzikálu v divadle Nová scéna

korona banner

Fotogaléria - Škola na pravidelných výstavách v bratislavskej Inchebe

V mesiacoch október a november škola pravidelne prezentuje talent a um svojich študentov na výstavách Interbeauty, Moddom ART a Hodiny a klenoty. Aj v tomto roku sme mali na uvedených profesionálnych výstavách stánky, v ktorých sme návštevníkom ukázali študentskú tvorbu ako aj smerovanie školy do budúcnosti. Na výstave Hodiny a klenoty sme sa predstavili aj prehliadkou netradičných kostýmov a šperkov „Steampunk“. V súťaži Študentský šperk 2014, ktorej vyhodnotenie je súčasťou výstavy Hodiny a klenoty získala študentka našej školy Petra Molnárová Cenu Puncového úradu SR.

HaK_2014_1
HaK_2014_2