• 29.7.2020 účasť školy na projekte BSK v rámci obnovy objektov DSS
  • 2.9.2020 začiatok vyučovania v školskom roku 2020/2021
  • 17.9.2020 účasť žiakov na umeleckých dielňach UNESCO v rámci Dní európskeho kultúrneho dedičstva
  • 23.9.2020 účasť žiakov na Župnom športovom dni
  • 25.9.2020 účasť žiakov na súťaži Módny návrhár 2020 v Ružomberku
  • 29.9.2020 účasť  na príprave a realizácii podujatia "Vráťme knihy do škôl"
  • september 2020 slávnostné otvorenie nového fotoateliéru školy
  • september 2020 slávnostné otvorenie výstavnej siene na Sklenárovej

Fotogaléria - Škola na pravidelných výstavách v bratislavskej Inchebe

V mesiacoch október a november škola pravidelne prezentuje talent a um svojich študentov na výstavách Interbeauty, Moddom ART a Hodiny a klenoty. Aj v tomto roku sme mali na uvedených profesionálnych výstavách stánky, v ktorých sme návštevníkom ukázali študentskú tvorbu ako aj smerovanie školy do budúcnosti. Na výstave Hodiny a klenoty sme sa predstavili aj prehliadkou netradičných kostýmov a šperkov „Steampunk“. V súťaži Študentský šperk 2014, ktorej vyhodnotenie je súčasťou výstavy Hodiny a klenoty získala študentka našej školy Petra Molnárová Cenu Puncového úradu SR.

HaK_2014_1
HaK_2014_2