Fotogaléria - Prezentácia školy v priestoroch Úradu bratislavského samosprávneho kraj

V dňoch 20. – 27.2.2015 naša škola prezentovala umeleckú tvorbu našich žiakov v priestoroch Úradu BSK na Sabinovskej ulici. Na výstave sa odprezentovali ukážky našich mladých umelcov zo všetkých študijných odborov. Z veľkým obdivom a uznaním sa stretli najmä prezentácia prác kostýmovej a maskérskej tvorby, ale údiv vyvolávali aj vystavené exponáty našich mladých dizajnérov šperkov z odboru výtvarné spracúvanie kovov a drahých kameňov. Výstavu si so záujmom prezreli zamestnanci Úradu BSK, široká verejnosť a poslanci Zastupiteľstva BSK, ktorí mali rokovanie dňa 20.2.2015. Pred začiatkom rokovania odovzdávali študentky našej školy v historických kostýmoch každému poslancovi miniatúru benátskej masky a náramok priateľstva, ktoré sú súčasným módnym hitom ako prezentáciu žiakov školy, ktorá je v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK.