Fotogaléria - Módna línia mladých 2015

Dňa 17.4.2015 sa žiaci študijného odboru scénické výtvarníctvo – kostýmová tvorba zúčastnili 10. ročníku celoštátnej súťaže s medzinárodnou účasťou Módna línia mladých 2015, ktorej vyhlasovateľom je Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky. V zaplnenej sále prešovského PKO si zmerali svoje sily zo študentmi nielen zo Slovenska, ale aj z Nemecka, Poľska. V silnej konkurencii si vybojoval kolektív žiakov 4. ročníka 1. a 2. miesto v kategórii scénická a historická odevná tvorba. Toto umiestnenie potvrdilo dominantnosť našich žiakov pri tvorbe scénických a historických odevov v silnej zahraničnej konkurencii a je potvrdením správneho smerovania študijného odboru, ktorý je úzko spätý s praxou. Našim štvrtákom želáme pri maturitnej skúške iba známky, ktoré budú zodpovedať ich umiestneniu na MLM 2015.

MLM_2015_1_miesto
MLM_2015_1_miesto_diplom