• 29.7.2020 účasť školy na projekte BSK v rámci obnovy objektov DSS
  • 2.9.2020 začiatok vyučovania v školskom roku 2020/2021
  • 17.9.2020 účasť žiakov na umeleckých dielňach UNESCO v rámci Dní európskeho kultúrneho dedičstva
  • 23.9.2020 účasť žiakov na Župnom športovom dni
  • 25.9.2020 účasť žiakov na súťaži Módny návrhár 2020 v Ružomberku
  • 29.9.2020 účasť  na príprave a realizácii podujatia "Vráťme knihy do škôl"
  • september 2020 slávnostné otvorenie nového fotoateliéru školy
  • september 2020 slávnostné otvorenie výstavnej siene na Sklenárovej

korona banner

Fotogaléria - Najkrajší kút v šírom svete je moja rodná zem

Prvou veľkou akciou, organizovanou našou školou v tomto školskom roku bola výstava najlepších prác detí a mladých ľudí celoslovenskej výtvarnej súťaže „Slovensko, krajina v srdci Európy“. Tému 4. ročníka „Najkrajší kút v šírom svete je moja rodná zem“ stvárnilo viac ako 1000 súťažiacich. Na slávnostnej vernisáži 1. októbra 2012 žiakom odovzdávali ceny podpredsedníčka Bratislavského samosprávneho kraja pani Gabriella Németh a starostka mestskej časti Bratislava – Staré mesto pani Tatiana Rosová. Najvyššie ocenenia dostali aj naši študenti. V kategórii plastika a priestorové stvárnenie 1. miesto patrilo Františke Benčaťovej a 3. miesto Zaire Zahradníčkovej, v kategórii kresba, maľba a grafika 1. miesto získal Tibor Kotlár a 3. miesto Zoltán Winkler.

skvse_1
skvse_2