Fotogaléria - Najkrajší kút v šírom svete je moja rodná zem

Prvou veľkou akciou, organizovanou našou školou v tomto školskom roku bola výstava najlepších prác detí a mladých ľudí celoslovenskej výtvarnej súťaže „Slovensko, krajina v srdci Európy“. Tému 4. ročníka „Najkrajší kút v šírom svete je moja rodná zem“ stvárnilo viac ako 1000 súťažiacich. Na slávnostnej vernisáži 1. októbra 2012 žiakom odovzdávali ceny podpredsedníčka Bratislavského samosprávneho kraja pani Gabriella Németh a starostka mestskej časti Bratislava – Staré mesto pani Tatiana Rosová. Najvyššie ocenenia dostali aj naši študenti. V kategórii plastika a priestorové stvárnenie 1. miesto patrilo Františke Benčaťovej a 3. miesto Zaire Zahradníčkovej, v kategórii kresba, maľba a grafika 1. miesto získal Tibor Kotlár a 3. miesto Zoltán Winkler.

skvse_1
skvse_2