• 16.3.2020 PRIJÍMACIE TALENTOVÉ SKÚŠKY

• 23.1.2020  "Deň otvorených dverí" od 9.30 hod do 17.30 hod.
  • 8.-14.2.2020 Lyžiarsky kurz študentov
  • 5.3.-7.3.2020 prezentácia školy vo Varšave
  • Účasť študentov na realizácii  muzikálu v divadle Nová scéna

talentovky

termín 16. marca 2020 bol ZRUŠENÝ !

Fotogaléria - Najkrajší kút v šírom svete je moja rodná zem

Prvou veľkou akciou, organizovanou našou školou v tomto školskom roku bola výstava najlepších prác detí a mladých ľudí celoslovenskej výtvarnej súťaže „Slovensko, krajina v srdci Európy“. Tému 4. ročníka „Najkrajší kút v šírom svete je moja rodná zem“ stvárnilo viac ako 1000 súťažiacich. Na slávnostnej vernisáži 1. októbra 2012 žiakom odovzdávali ceny podpredsedníčka Bratislavského samosprávneho kraja pani Gabriella Németh a starostka mestskej časti Bratislava – Staré mesto pani Tatiana Rosová. Najvyššie ocenenia dostali aj naši študenti. V kategórii plastika a priestorové stvárnenie 1. miesto patrilo Františke Benčaťovej a 3. miesto Zaire Zahradníčkovej, v kategórii kresba, maľba a grafika 1. miesto získal Tibor Kotlár a 3. miesto Zoltán Winkler.

skvse_1
skvse_2