Fotogaléria - Diela našich žiakov zdobili priestory UNESCO v Paríži

V súťaži organizovanou UNESCOM na tému „CITIES & WATER“ získali žiaci našej školy prvé miesto v kategórii fotografia. Víťazné diela boli zaslané do Paríža a prezentované na výstave „Water, a natural heritage of Slovakia“ organizovanej Ministerstvom životného prostredia SR v spolupráci s medzinárodným hydrologickým programom UNESCO pri príležitosti slovenského predsedníctva v rade EÚ. Priestor, v ktorom sa výstava konala, trvale zdobí Picassova maľba Ikarov pád. A tak môžeme povedať, že naši žiaci „vystavovali svoje diela spolu s Picassom“.

par_unesco_1
par_unesco_2