Fotogaléria - Interbeauty 2017

Ako každú jeseň, aj tento rok sme sa v dňoch 5. – 7. októbra aktívne zúčastnili medzinárodného veľtrhu Interbeauty. Školu, jej študijný program a predovšetkým techniky využívané v profesionálnej maskérskej tvorbe sme návštevníkom predstavili vo výstavnom stánku. Maskérske triky využívané v divadelnej a filmovej tvorbe sú vždy atrakciou, ktorú si nejeden divák rád vyskúša a mnohých mladých ľudí zaujmú natoľko, že sa rozhodnú pre prípravu na našej škole, ktorá ako jediná na Slovensku tento typ štúdia ponúka.

Interbeauty_2017_1
Interbeauty_2017_2