• 29.7.2020 účasť školy na projekte BSK v rámci obnovy objektov DSS
  • 2.9.2020 začiatok vyučovania v školskom roku 2020/2021
  • 17.9.2020 účasť žiakov na umeleckých dielňach UNESCO v rámci Dní európskeho kultúrneho dedičstva
  • 23.9.2020 účasť žiakov na Župnom športovom dni
  • 25.9.2020 účasť žiakov na súťaži Módny návrhár 2020 v Ružomberku
  • 29.9.2020 účasť  na príprave a realizácii podujatia "Vráťme knihy do škôl"
  • september 2020 slávnostné otvorenie nového fotoateliéru školy
  • september 2020 slávnostné otvorenie výstavnej siene na Sklenárovej

korona banner

Fotogaléria - Máš umelecké črevo ?

Do zaujímavej súťaže „Máš umelecké črevo?“ sa  v tomto roku zapojili svojimi projektami štyri skupiny študentov našej školy. Súťaž, ktorú na Slovensku zastrešuje Slovenská národná galéria, má za cieľ poskytnúť mladým ľuďom priestor pre predstavenie súčasného umenia ako prostriedku objavovania nových súvislostí sveta okolo nás a možno aj v nás. Jej téma v tomto roku znela „Identita“. V konkurencii projektov študentov z gymnázií a ostatných stredných škôl uspeli študentky druhého ročníka Blažena Machavová, Sandy Minďášová, Lucia Nováková a ich prezentácia bude vystavené od 4. mája tohto roku vo výtvarnom ateliéri SNG.

muc_2018_1
muc_2018_2