• 16.3.2020 PRIJÍMACIE TALENTOVÉ SKÚŠKY

• 23.1.2020  "Deň otvorených dverí" od 9.30 hod do 17.30 hod.
  • 8.-14.2.2020 Lyžiarsky kurz študentov
  • 5.3.-7.3.2020 prezentácia školy vo Varšave
  • Účasť študentov na realizácii  muzikálu v divadle Nová scéna

talentovky

termín 16. marca 2020 bol ZRUŠENÝ !

Fotogaléria - Máš umelecké črevo ?

Do zaujímavej súťaže „Máš umelecké črevo?“ sa  v tomto roku zapojili svojimi projektami štyri skupiny študentov našej školy. Súťaž, ktorú na Slovensku zastrešuje Slovenská národná galéria, má za cieľ poskytnúť mladým ľuďom priestor pre predstavenie súčasného umenia ako prostriedku objavovania nových súvislostí sveta okolo nás a možno aj v nás. Jej téma v tomto roku znela „Identita“. V konkurencii projektov študentov z gymnázií a ostatných stredných škôl uspeli študentky druhého ročníka Blažena Machavová, Sandy Minďášová, Lucia Nováková a ich prezentácia bude vystavené od 4. mája tohto roku vo výtvarnom ateliéri SNG.

muc_2018_1
muc_2018_2